1. Campionatul Național de Chanbara, 9 martie 2019, Complexul Olimpic Izvorani.

FEDERATIA ROMÂNĂ DE CHANBARA
         
CAMPIONAT NATIONAL DE CHANBARA COPII SI CADETI
LOCALITATEA: IZVORANI
PERIOADA DESFĂSURĂRII:  9 martie 2019
PROBA DE CONCURS: choken katate, choken ryote, kihon dosa, kodachi, nito, nunchaku, tanto, tate choken, tate kodachi,
Grupe de varsta:  Copii II (-8 ani), Copii I (8 -10 ani), Minicadeti (10 -12 ani), Cadeti (12 -14 ani)
         
Probe Individuale    
         
CATEGORY M-CHOKEN KATATE-COPII II M – CHOKEN KATATE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
TANASE EDUARD STEFAN  ACS KAMAKURA  2011 Bucuresti
Ilinoiu Iris  ACS GHEPARDO  II  2012 Bucuresti
VOICU ANDREI VLAD  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2011 Prahova
RADU HARUKI ANDREI  CS Korokai  III  2012 Bucuresti
         
CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-COPII II M – CHOKEN RYOTE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
VOICU ANDREI VLAD  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2011 Prahova
Fermesanu Gabriel  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2001 Prahova
Ilinoiu Iris  ACS GHEPARDO  III  2012 Bucuresti
         
CATEGORY M-KIHON DOSA-COPII II M – KIHON DOSA        
Nume  Club  Loc  An  Judet
TANASE EDUARD STEFAN  ACS KAMAKURA  2011 Bucuresti
Ilinoiu Iris  ACS GHEPARDO  II  2012 Bucuresti
VOICU ANDREI VLAD  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2011 Prahova
Lasso Luca Albert  ACS Budo Best  III  2013 Bucuresti
         
CATEGORY F-KODACHI-COPII II F – KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
ROGOVEANU ANASTASIA MARIA  ACS ASAKUSA  2012 Bucuresti
Stoian Teodora Iarina  ACS Budo Best  II  2016 Bucuresti
Doaga Sofia  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2013 Prahova
         
CATEGORY M-KODACHI-COPII II M – KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
TANASE EDUARD STEFAN  ACS KAMAKURA  2011 Bucuresti
RADU HARUKI ANDREI  CS Korokai  II  2012 Bucuresti
Fermesanu Gabriel  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2001 Prahova
BUNESCU LUCA GABRIEL  CS Korokai  III  2011 Bucuresti
         
CATEGORYB M-NUNCHAKU-COPII II F – NUNCHAKU        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Doaga Sofia  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2013 Prahova
OANCEA DARIA STEFANIA  ACS ASAKUSA  II  2011 Bucuresti
ROGOVEANU ANASTASIA MARIA  ACS ASAKUSA  III  2012 Bucuresti
         
CATEGORY M-NUNCHAKU-COPII II M – NUNCHAKU        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Cososchi David  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2006 Prahova
Ilinoiu Toma  ACS GHEPARDO  II  2010 Bucuresti
Fermesanu Gabriel  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2001 Prahova
Cososchi Cezar  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2016 Prahova
         
CATEGORY M-TANTO-COPII II M – TANTO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Fermesanu Gabriel  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2001 Prahova
VOICU ANDREI VLAD  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2011 Prahova
Ilinoiu Iris  ACS GHEPARDO  III  2012 Bucuresti
BUNESCU LUCA GABRIEL  CS Korokai  III  2011 Bucuresti
         
CATEGORY M-TATE CHOKEN-COPII II M – TATE CHOKEN        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Fermesanu Gabriel  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2001 Prahova
Ilinoiu Toma  ACS GHEPARDO  II  2010 Bucuresti
VOICU ANDREI VLAD  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2011 Prahova
Ilinoiu Iris  ACS GHEPARDO  III  2012 Bucuresti
         
CATEGORYB M-TATE KODACHI-COPII II F – TATE KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Doaga Sofia  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2013 Prahova
OANCEA DARIA STEFANIA  ACS ASAKUSA  II  2011 Bucuresti
ROGOVEANU ANASTASIA MARIA  ACS ASAKUSA  III  2012 Bucuresti
         
CATEGORY M-TATE KODACHI-COPII II M – TATE KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
VOICU ANDREI VLAD  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2011 Prahova
RADU HARUKI ANDREI  CS Korokai  II  2012 Bucuresti
Ilinoiu Toma  ACS GHEPARDO  III  2010 Bucuresti
Ilinoiu Iris  ACS GHEPARDO  III  2012 Bucuresti
         
CATEGORY F-CHOKEN KATATE-COPII I F – CHOKEN KATATE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2009 Prahova
DAMIAN PETRA MIRUNA  HINODE  II  2009 Bucuresti
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2009 Prahova
CASTELLINI ALESSANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2009 Prahova
         
CATEGORY M-CHOKEN KATATE-COPII I M – CHOKEN KATATE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL  HINODE  2009 Bucuresti
BUNESCU MATEO MIHAI  CS Korokai  II  2009 Bucuresti
Pop Catalin Andrei  Club Sportiv Total Fighter’s Academy  III  2010 Prahova
Berbece David  HO VANG DAO  III  2010 Prahova
         
CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-COPII I F – CHOKEN RYOTE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
CASTELLINI ALESSANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2009 Prahova
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2009 Prahova
Petre Maria Ioana  ACS GHEPARDO  III  2009 Bucuresti
DAMIAN PETRA MIRUNA  HINODE  III  2009 Bucuresti
         
CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-COPII I M – CHOKEN RYOTE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
PETCU ANDREI  HO VANG DAO  2009 Prahova
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL  HINODE  II  2009 Bucuresti
Berbece David  HO VANG DAO  III  2010 Prahova
         
CATEGORY F-KIHON DOSA-COPII I F – KIHON DOSA        
Nume  Club  Loc  An  Judet
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2009 Prahova
PERCA ALEXIA MARIA  HIZASHI  II  2009 BUCURESTI
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2009 Prahova
CASTELLINI ALESSANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2009 Prahova
         
CATEGORY M-KIHON DOSA-COPII I M – KIHON DOSA        
Nume  Club  Loc  An  Judet
PETCU ANDREI  HO VANG DAO  2009 Prahova
Berbece David  HO VANG DAO  II  2010 Prahova
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL  HINODE  III  2009 Bucuresti
BUNESCU MATEO MIHAI  CS Korokai  III  2009 Bucuresti
         
CATEGORY F-KODACHI-COPII I F – KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
CASTELLINI ALESSANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2009 Prahova
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2009 Prahova
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA  ACS Budo Best  III  2009 Bucuresti
PERCA ALEXIA MARIA  HIZASHI  III  2009 BUCURESTI
         
CATEGORY M-KODACHI-COPII I M – KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL  HINODE  2009 Bucuresti
PETCU ANDREI  HO VANG DAO  II  2009 Prahova
Pop Catalin Andrei  Club Sportiv Total Fighter’s Academy  III  2010 Prahova
Berbece David  HO VANG DAO  III  2010 Prahova
         
CATEGORY M-NITO-COPII I M – NITO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL  HINODE  2009 Bucuresti
Cososchi David  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2006 Prahova
Cososchi Cezar  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2016 Prahova
Berbece David  HO VANG DAO  III  2010 Prahova
         
CATEGORY F-NUNCHAKU-COPII I F – NUNCHAKU        
Nume  Club  Loc  An  Judet
CASTELLINI ALESSANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2009 Prahova
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2009 Prahova
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2009 Prahova
Doaga Sofia  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2013 Prahova
         
CATEGORY M-NUNCHAKU-COPII I M – NUNCHAKU        
Nume  Club  Loc  An  Judet
PETCU ANDREI  HO VANG DAO  2009 Prahova
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL  HINODE  II  2009 Bucuresti
Berbece David  HO VANG DAO  III  2010 Prahova
         
CATEGORY F-TANTO-COPII I F – TANTO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Petre Maria Ioana  ACS GHEPARDO  2009 Bucuresti
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA  ACS Budo Best  II  2009 Bucuresti
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2009 Prahova
CASTELLINI ALESSANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2009 Prahova
         
CATEGORY M-TANTO-COPII I M – TANTO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL  HINODE  2009 Bucuresti
PETCU ANDREI  HO VANG DAO  II  2009 Prahova
Berbece David  HO VANG DAO  III  2010 Prahova
         
CATEGORY F-TATE CHOKEN-COPII I F – TATE CHOKEN        
Nume  Club  Loc  An  Judet
CASTELLINI ALESSANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2009 Prahova
TIMIRAS SIMONA ALEXANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2009 Prahova
Petre Maria Ioana  ACS GHEPARDO  III  2009 Bucuresti
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2009 Prahova
         
CATEGORY M-TATE CHOKEN-COPII I M – TATE CHOKEN        
Nume  Club  Loc  An  Judet
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL  HINODE  2009 Bucuresti
Cososchi David  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2006 Prahova
PETCU ANDREI  HO VANG DAO  III  2009 Prahova
Berbece David  HO VANG DAO  III  2010 Prahova
         
CATEGORY F-TATE KODACHI-COPII I F – TATE KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
MIHALCEA ALEXANDRA ELENA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2009 Prahova
DAMIAN PETRA MIRUNA  HINODE  II  2009 Bucuresti
POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA  ACS Budo Best  III  2009 Bucuresti
CASTELLINI ALESSANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2009 Prahova
         
CATEGORY M-TATE KODACHI-COPII I M – TATE KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
GHINGHES CRISTIAN-GABRIEL  HINODE  2009 Bucuresti
Berbece David  HO VANG DAO  II  2010 Prahova
Pop Catalin Andrei  Club Sportiv Total Fighter’s Academy  III  2010 Prahova
PETCU ANDREI  HO VANG DAO  III  2009 Prahova
         
CATEGORY F-CHOKEN KATATE-MINICADETI F – CHOKEN KATATE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
ALDEA BIANCA ANDREEA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2008 Prahova
CONSTANTINESCU ALEXANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2008 Prahova
CEAUCA MARIA LILIANA  CSCCE  III  2008 Mehedinti
         
CATEGORY M-CHOKEN KATATE-MINICADETI M – CHOKEN KATATE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
VLAD ALBERT MIHAI  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2007 Prahova
Marghescu Andrei  CSCCE  II  2007 Mehedinti
COTIGĂ ȘTEFAN MIHAI  HINODE  III  2008 Bucuresti
Baciu Rares Mihai  ACS GHEPARDO  III  2009 Bucuresti
         
CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-MINICADETI M – CHOKEN RYOTE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
VLAD ALBERT MIHAI  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2007 Prahova
Tofan Octavian  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2007 Prahova
Ursu Rafael Claudiu  ACS GHEPARDO  III  2008 Bucuresti
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2008 Prahova
         
CATEGORY F-KIHON DOSA-MINICADETI F – KIHON DOSA        
Nume  Club  Loc  An  Judet
CONSTANTINESCU ALEXANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2008 Prahova
ALDEA BIANCA ANDREEA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2008 Prahova
LAMDES BIANCA ANDREEA  HIZASHI  III  2008 BUCURESTI
LAMDES BEATRICE MARIA  HIZASHI  III  2008 BUCURESTI
         
CATEGORY M-KIHON DOSA-MINICADETI M – KIHON DOSA        
Nume  Club  Loc  An  Judet
LEOVEANU MATEI NICOLAIE  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2007 Prahova
VLAD ALBERT MIHAI  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2007 Prahova
Serbanescu Matei  ACS GHEPARDO  III  2008 Bucuresti
Baciu Rares Mihai  ACS GHEPARDO  III  2009 Bucuresti
         
CATEGORY F-KODACHI-MINICADETI F – KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
LAMDES BEATRICE MARIA  HIZASHI  2008 BUCURESTI
CEAUCA MARIA LILIANA  CSCCE  II  2008 Mehedinti
CONSTANTINESCU ALEXANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2008 Prahova
ALDEA BIANCA ANDREEA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2008 Prahova
         
CATEGORY M-KODACHI-MINICADETI M – KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Olaru Alexandru Stefan  Ho Long  2007 Bucuresti
LEOVEANU MATEI NICOLAIE  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2007 Prahova
Tofan Octavian  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2007 Prahova
Marghescu Andrei  CSCCE  III  2007 Mehedinti
         
CATEGORY M-NITO-MINICADETI M – NITO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
CICU ROBERT  DOJO  2007 bucuresti
Serbanescu Matei  ACS GHEPARDO  II  2008 Bucuresti
Frunzeanu Kevin  HO VANG DAO  III  2008 Prahova
Baciu Rares Mihai  ACS GHEPARDO  III  2009 Bucuresti
         
CATEGORY F-NUNCHAKU-MINICADETI F – NUNCHAKU        
Nume  Club  Loc  An  Judet
CONSTANTINESCU ALEXANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2008 Prahova
LAMDES BIANCA ANDREEA  HIZASHI  II  2008 BUCURESTI
LAMDES BEATRICE MARIA  HIZASHI  III  2008 BUCURESTI
ALDEA BIANCA ANDREEA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2008 Prahova
         
CATEGORY M-NUNCHAKU-MINICADETI M – NUNCHAKU        
Nume  Club  Loc  An  Judet
LEOVEANU MATEI NICOLAIE  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2007 Prahova
Tofan Octavian  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2007 Prahova
VLAD ALBERT MIHAI  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2007 Prahova
UNGUREANU RARES  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2008 Prahova
         
CATEGORY M-TANTO-MINICADETI M – TANTO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
CICU ROBERT  DOJO  2007 bucuresti
VLAD ALBERT MIHAI  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2007 Prahova
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2008 Prahova
LEOVEANU MATEI NICOLAIE  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2007 Prahova
         
CATEGORY M-TATE CHOKEN-MINICADETI M – TATE CHOKEN        
Nume  Club  Loc  An  Judet
LEOVEANU MATEI NICOLAIE  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2007 Prahova
VLAD ALBERT MIHAI  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2007 Prahova
UNGUREANU RARES  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2008 Prahova
COTIGĂ ȘTEFAN MIHAI  HINODE  III  2008 Bucuresti
         
CATEGORY F-TATE KODACHI-MINICADETI F – TATE KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
CEAUCA MARIA LILIANA  CSCCE  2008 Mehedinti
CONSTANTINESCU ALEXANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2008 Prahova
ALDEA BIANCA ANDREEA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2008 Prahova
         
CATEGORY M-TATE KODACHI-MINICADETI M – TATE KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
TUDOR-DUTA FLORIN LUCIAN  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2008 Prahova
UNGUREANU RARES  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2008 Prahova
Serbanescu Matei  ACS GHEPARDO  III  2008 Bucuresti
LEOVEANU MATEI NICOLAIE  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2007 Prahova
         
CATEGORY F-CHOKEN KATATE-CADETI I F – CHOKEN KATATE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
MATU AMALIA  DOJO  2006 bucuresti
PANAIT ELENA ADINA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2006 Prahova
PRUNA MARIA ALEXANDRA  HIZASHI  III  2005 BUCURESTI
MOTOC IOANA  ACS ASAKUSA  III  2006 Bucuresti
         
CATEGORY M-CHOKEN KATATE-CADETI I M – CHOKEN KATATE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
ARDELEAN OCTAVIAN  DOJO  2005 bucuresti
Aldescu Marian  CSCCE  II  2005 Mehedinti
Penescu Tiberiu  HO VANG DAO  III  2005 Prahova
Mocanu Adelin  ACS GHEPARDO  III  2006 Bucuresti
         
CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-CADETI I F – CHOKEN RYOTE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
PRUNA MARIA ALEXANDRA  HIZASHI  2005 BUCURESTI
Petcu Maria Lucia  ACS GHEPARDO  II  2005 Bucuresti
PANAIT ELENA ADINA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2006 Prahova
Badea Melinda Andreea  ACS GHEPARDO  III  2005 Bucuresti
         
CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-CADETI I M – CHOKEN RYOTE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Florea Khristian Eugene  ACS GHEPARDO  2006 Bucuresti
TOFAN ALEXANDRU STEFAN  CS Korokai  II  2007 Bucuresti
Moldovan Alessandro Davide  ACS KAMAKURA  III  2006 Bucuresti
JOITARU VALENTIN ANDREI  ACS KAMAKURA  III  2006 Bucuresti
         
CATEGORY F-KIHON DOSA-CADETI I F – KIHON DOSA        
Nume  Club  Loc  An  Judet
PANAIT ELENA ADINA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2006 Prahova
MATU AMALIA  DOJO  II  2006 bucuresti
PRUNA MARIA ALEXANDRA  HIZASHI  III  2005 BUCURESTI
MOTOC IOANA  ACS ASAKUSA  III  2006 Bucuresti
         
CATEGORY M-KIHON DOSA-CADETI I M – KIHON DOSA        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Florea Khristian Eugene  ACS GHEPARDO  2006 Bucuresti
ARDELEAN OCTAVIAN  DOJO  II  2005 bucuresti
Mocanu Adelin  ACS GHEPARDO  III  2006 Bucuresti
Aldescu Marian  CSCCE  III  2005 Mehedinti
         
CATEGORY F-KODACHI-CADETI I F – KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
PRUNA MARIA ALEXANDRA  HIZASHI  2005 BUCURESTI
Petcu Maria Lucia  ACS GHEPARDO  II  2005 Bucuresti
Popeci Miruna  CSCCE  III  2005 Mehedinti
Iosu Andreea Maria  ACS GHEPARDO  III  2006 Bucuresti
         
CATEGORY M-KODACHI-CADETI I M – KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
ARDELEAN OCTAVIAN  DOJO  2005 bucuresti
Florea Khristian Eugene  ACS GHEPARDO  II  2006 Bucuresti
Penescu Tiberiu  HO VANG DAO  III  2005 Prahova
Georgescu Mihai  HO VANG DAO  III  2005 Prahova
         
CATEGORY F-NITO-CADETI I F – NITO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Iosu Andreea Maria  ACS GHEPARDO  2006 Bucuresti
CEAUCA MARIA LILIANA  CSCCE  II  2008 Mehedinti
Popeci Miruna  CSCCE  III  2005 Mehedinti
Badea Melinda Andreea  ACS GHEPARDO  III  2005 Bucuresti
         
CATEGORY M-NITO-CADETI I M – NITO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Ignat Daniel  CSCCE  2005 Mehedinti
Moldovan Alessandro Davide  ACS KAMAKURA  II  2006 Bucuresti
Pascale Laurentiu  ACS GHEPARDO  III  2006 Bucuresti
ARDELEAN OCTAVIAN  DOJO  III  2005 bucuresti
         
CATEGORY F-NUNCHAKU-CADETI I F – NUNCHAKU        
Nume  Club  Loc  An  Judet
MATU AMALIA  DOJO  2006 bucuresti
PANAIT ELENA ADINA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2006 Prahova
PRUNA MARIA ALEXANDRA  HIZASHI  III  2005 BUCURESTI
         
CATEGORY M-NUNCHAKU-CADETI I M – NUNCHAKU        
Nume  Club  Loc  An  Judet
ARDELEAN OCTAVIAN  DOJO  2005 bucuresti
Pascale Laurentiu  ACS GHEPARDO  II  2006 Bucuresti
Moldovan Alessandro Davide  ACS KAMAKURA  III  2006 Bucuresti
Cososchi David  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2006 Prahova
         
CATEGORY F-TANTO-CADETI I F – TANTO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
PRUNA MARIA ALEXANDRA  HIZASHI  2005 BUCURESTI
Petcu Maria Lucia  ACS GHEPARDO  II  2005 Bucuresti
Iosu Andreea Maria  ACS GHEPARDO  III  2006 Bucuresti
CONSTANTINESCU ALEXANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2008 Prahova
         
CATEGORY M-TANTO-CADETI I M – TANTO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
ARDELEAN OCTAVIAN  DOJO  2005 bucuresti
Moldovan Alessandro Davide  ACS KAMAKURA  II  2006 Bucuresti
Mocanu Adelin  ACS GHEPARDO  III  2006 Bucuresti
Georgescu Mihai  HO VANG DAO  III  2005 Prahova
         
CATEGORY F-TATE CHOKEN-CADETI I F – TATE CHOKEN        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Petcu Maria Lucia  ACS GHEPARDO  2005 Bucuresti
PRUNA MARIA ALEXANDRA  HIZASHI  II  2005 BUCURESTI
PANAIT ELENA ADINA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2006 Prahova
CONSTANTINESCU ALEXANDRA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2008 Prahova
         
CATEGORY M-TATE CHOKEN-CADETI I M – TATE CHOKEN        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Mocanu Adelin  ACS GHEPARDO  2006 Bucuresti
Moldovan Alessandro Davide  ACS KAMAKURA  II  2006 Bucuresti
Penescu Tiberiu  HO VANG DAO  III  2005 Prahova
JOITARU VALENTIN ANDREI  ACS KAMAKURA  III  2006 Bucuresti
         
CATEGORY F-TATE KODACHI-CADETI I F – TATE KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Petcu Maria Lucia  ACS GHEPARDO  2005 Bucuresti
Badea Melinda Andreea  ACS GHEPARDO  II  2005 Bucuresti
MOTOC IOANA  ACS ASAKUSA  III  2006 Bucuresti
MATU AMALIA  DOJO  III  2006 bucuresti
         
CATEGORY M-TATE KODACHI-CADETI I M – TATE KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Florea Khristian Eugene  ACS GHEPARDO  2006 Bucuresti
Ignat Daniel  CSCCE  II  2005 Mehedinti
Pascale Laurentiu  ACS GHEPARDO  III  2006 Bucuresti
ARDELEAN OCTAVIAN  DOJO  III  2005 Bucuresti
FEDERATIA ROMÂNĂ DE CHANBARA
         
CAMPIONAT NATIONAL DE CHANBARA
LOCALITATEA: IZVORANI
PERIOADA DESFĂSURĂRII:  29 SEPTEMBRIE 2018
PROBA DE CONCURS: choken katate, choken ryote, kihon dosa, kodachi, nito, nunchaku, tanto, tate choken, tate kodachi,
Grupe de varsta: Juniori (16-18 ani)
         
Probe Individuale    
         
         
CATEGORY F-CHOKEN KATATE-JUNIORI II F – CHOKEN KATATE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Arineanu Theodora Alexandra  ACS GHEPARDO  2003 Bucuresti
OPRICA DELIA ALEXANDRA  ACS KAMAKURA  II  2004 Bucuresti
FERMESANU DARIA VALENTINA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2005 Prahova
CIBI ALINA ANDREEA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2004 Prahova
         
CATEGORY M-CHOKEN KATATE-JUNIORI II M – CHOKEN KATATE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Najap Darius  CSCCE  2004 Mehedinti
POPESCU ROBERT  DOJO  II  2004 bucuresti
Nastasa George  ACS GHEPARDO  III  2003 Bucuresti
MORARU VLAD ANDREI  ACS KAMAKURA  III  2004 Bucuresti
         
CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II F – CHOKEN RYOTE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Arineanu Theodora Alexandra  ACS GHEPARDO  2003 Bucuresti
FERMESANU DARIA VALENTINA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2005 Prahova
Dobre Larisa  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2003 Prahova
CIBI ALINA ANDREEA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2004 Prahova
         
CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI II M – CHOKEN RYOTE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
POPESCU ROBERT  DOJO  2004 bucuresti
Najap Darius  CSCCE  II  2004 Mehedinti
Nastasa George  ACS GHEPARDO  III  2003 Bucuresti
MORARU VLAD ANDREI  ACS KAMAKURA  III  2004 Bucuresti
         
CATEGORY F-KIHON DOSA-JUNIORI II F – KIHON DOSA        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Arineanu Theodora Alexandra  ACS GHEPARDO  2003 Bucuresti
DUTA BIANCA MARIANA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2003 Prahova
FERMESANU DARIA VALENTINA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2005 Prahova
CIBI ALINA ANDREEA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2004 Prahova
         
CATEGORY M-KIHON DOSA-JUNIORI II M – KIHON DOSA        
Nume  Club  Loc  An  Judet
POPESCU ROBERT  DOJO  2004 bucuresti
Najap Darius  CSCCE  II  2004 Mehedinti
Nastasa George  ACS GHEPARDO  III  2003 Bucuresti
         
CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI II F – KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Arineanu Theodora Alexandra  ACS GHEPARDO  2003 Bucuresti
FERMESANU DARIA VALENTINA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2005 Prahova
MORARU ANA DARIA  ACS ASAKUSA  III  2004 Bucuresti
DUTA BIANCA MARIANA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2003 Prahova
         
CATEGORY M-KODACHI-JUNIORI II M – KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
POPESCU ROBERT  DOJO  2004 bucuresti
MORARU VLAD ANDREI  ACS KAMAKURA  II  2004 Bucuresti
Nastasa George  ACS GHEPARDO  III  2003 Bucuresti
Najap Darius  CSCCE  III  2004 Mehedinti
         
CATEGORY F-NITO-JUNIORI II F – NITO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Arineanu Theodora Alexandra  ACS GHEPARDO  2003 Bucuresti
MORARU ANA DARIA  ACS ASAKUSA  II  2004 Bucuresti
OPRICA DELIA ALEXANDRA  ACS KAMAKURA  III  2004 Bucuresti
DAMIAN MARIA-IRINA  HINODE  III  2004 Bucuresti
         
CATEGORY M-NITO-JUNIORI II M – NITO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Najap Darius  CSCCE  2004 Mehedinti
POPESCU ROBERT  DOJO  II  2004 bucuresti
Nastasa George  ACS GHEPARDO  III  2003 Bucuresti
         
CATEGORY F-NUNCHAKU-JUNIORI II F – NUNCHAKU        
Nume  Club  Loc  An  Judet
FERMESANU DARIA VALENTINA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2005 Prahova
DUTA BIANCA MARIANA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2003 Prahova
FLORESCU FRANCESCA  DOJO  III  2003 bucuresti
DAMIAN MARIA-IRINA  HINODE  III  2004 Bucuresti
         
CATEGORY F-TANTO-JUNIORI II F – TANTO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
DAMIAN MARIA-IRINA  HINODE  2004 Bucuresti
Arineanu Theodora Alexandra  ACS GHEPARDO  II  2003 Bucuresti
FERMESANU DARIA VALENTINA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2005 Prahova
DUTA BIANCA MARIANA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2003 Prahova
         
CATEGORY F-TATE CHOKEN-JUNIORI II F – TATE CHOKEN        
Nume  Club  Loc  An  Judet
FERMESANU DARIA VALENTINA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  2005 Prahova
DUTA BIANCA MARIANA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2003 Prahova
MORARU ANA DARIA  ACS ASAKUSA  III  2004 Bucuresti
Arineanu Theodora Alexandra  ACS GHEPARDO  III  2003 Bucuresti
         
CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI II F – TATE KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Arineanu Theodora Alexandra  ACS GHEPARDO  2003 Bucuresti
CIBI ALINA ANDREEA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2004 Prahova
OPRICA DELIA ALEXANDRA  ACS KAMAKURA  III  2004 Bucuresti
FERMESANU DARIA VALENTINA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2005 Prahova
         
CATEGORY M-TATE KODACHI-JUNIORI II M – TATE KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
POPESCU ROBERT  DOJO  2004 bucuresti
Najap Darius  CSCCE  II  2004 Mehedinti
Nastasa George  ACS GHEPARDO  III  2003 Bucuresti
         
CATEGORY F-YARI-JUNIORI II F – YARI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
DAMIAN MARIA-IRINA  HINODE  2004 Bucuresti
OPRICA DELIA ALEXANDRA  ACS KAMAKURA  II  2004 Bucuresti
MATU AMALIA  DOJO  III  2006 bucuresti
DAMIAN PETRA MIRUNA  HINODE  III  2009 Bucuresti
         
CATEGORY M-BO-JUNIORI I M – BO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
GUTA DAN  DOJO  2001 bucuresti
DAMIAN RADU- THEODOR  HINODE  II  2001 Bucuresti
POPESCU ROBERT  DOJO  III  2004 bucuresti
BALANICA ANDREI  HINODE  III  2002 Bucuresti
         
CATEGORY F-CHOKEN KATATE-JUNIORI I F – CHOKEN KATATE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Ion Denisa Alexia  ACS GHEPARDO  2002 Bucuresti
LAMDES ISABELA ELENA  HIZASHI  II  2001 BUCURESTI
JARCALETE DELIA  DOJO  III  2003 bucuresti
COTIGĂ TINCUȚA ELENA  HINODE  III  2001 Bucuresti
         
CATEGORY M-CHOKEN KATATE-JUNIORI I M – CHOKEN KATATE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
BALANICA ANDREI  HINODE  2002 Bucuresti
GUTA DAN  DOJO  II  2001 bucuresti
FRUNZĂ VLADIMIR  HO VANG DAO  III  2002 Prahova
Calin Gabriel  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2002 Prahova
         
CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I F – CHOKEN RYOTE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
LAMDES ISABELA ELENA  HIZASHI  2001 BUCURESTI
COTIGĂ TINCUȚA ELENA  HINODE  II  2001 Bucuresti
JARCALETE DELIA  DOJO  III  2003 bucuresti
Ion Denisa Alexia  ACS GHEPARDO  III  2002 Bucuresti
         
CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-JUNIORI I M – CHOKEN RYOTE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
BALANICA ANDREI  HINODE  2002 Bucuresti
GUTA DAN  DOJO  II  2001 bucuresti
DAMIAN RADU- THEODOR  HINODE  III  2001 Bucuresti
Calin Gabriel  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2002 Prahova
         
CATEGORY F-KIHON DOSA-JUNIORI I F – KIHON DOSA        
Nume  Club  Loc  An  Judet
JARCALETE DELIA  DOJO  2003 bucuresti
Ion Denisa Alexia  ACS GHEPARDO  II  2002 Bucuresti
LAMDES ISABELA ELENA  HIZASHI  III  2001 BUCURESTI
COTIGĂ TINCUȚA ELENA  HINODE  III  2001 Bucuresti
         
CATEGORY M-KIHON DOSA-JUNIORI I M – KIHON DOSA        
Nume  Club  Loc  An  Judet
BALANICA ANDREI  HINODE  2002 Bucuresti
GUTA DAN  DOJO  II  2001 bucuresti
FRUNZĂ VLADIMIR  HO VANG DAO  III  2002 Prahova
DAMIAN RADU- THEODOR  HINODE  III  2001 Bucuresti
         
CATEGORY F-KODACHI-JUNIORI I F – KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
COTIGĂ TINCUȚA ELENA  HINODE  2001 Bucuresti
LAMDES ISABELA ELENA  HIZASHI  II  2001 BUCURESTI
JARCALETE DELIA  DOJO  III  2003 bucuresti
Ion Denisa Alexia  ACS GHEPARDO  III  2002 Bucuresti
         
CATEGORY M-KODACHI-JUNIORI I M – KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
FRUNZĂ VLADIMIR  HO VANG DAO  2002 Prahova
Calin Gabriel  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  2002 Prahova
Toader Florin  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2001 Prahova
BORUGA IULIAN CTIN  CSCCE  III  2002 Mehedinti
         
CATEGORY F-NITO-JUNIORI I F – NITO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
COTIGĂ TINCUȚA ELENA  HINODE  2001 Bucuresti
JARCALETE DELIA  DOJO  II  2003 bucuresti
Ion Denisa Alexia  ACS GHEPARDO  III  2002 Bucuresti
         
CATEGORY M-NITO-JUNIORI I M – NITO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
BALANICA ANDREI  HINODE  2002 Bucuresti
FRUNZĂ VLADIMIR  HO VANG DAO  II  2002 Prahova
DAMIAN RADU- THEODOR  HINODE  III  2001 Bucuresti
BORUGA IULIAN CTIN  CSCCE  III  2002 Mehedinti
         
CATEGORY F-NUNCHAKU-JUNIORI I F – NUNCHAKU        
Nume  Club  Loc  An  Judet
COTIGĂ TINCUȚA ELENA  HINODE  2001 Bucuresti
LAMDES ISABELA ELENA  HIZASHI  II  2001 BUCURESTI
JARCALETE DELIA  DOJO  III  2003 bucuresti
         
CATEGORY M-NUNCHAKU-JUNIORI I M – NUNCHAKU        
Nume  Club  Loc  An  Judet
BALANICA ANDREI  HINODE  2002 Bucuresti
FRUNZĂ VLADIMIR  HO VANG DAO  II  2002 Prahova
Toader Florin  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2001 Prahova
DAMIAN RADU- THEODOR  HINODE  III  2001 Bucuresti
         
CATEGORY F-TANTO-JUNIORI I F – TANTO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
LAMDES ISABELA ELENA  HIZASHI  2001 BUCURESTI
JARCALETE DELIA  DOJO  II  2003 bucuresti
Ion Denisa Alexia  ACS GHEPARDO  III  2002 Bucuresti
COTIGĂ TINCUȚA ELENA  HINODE  III  2001 Bucuresti
         
CATEGORY M-TANTO-JUNIORI I M – TANTO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
BALANICA ANDREI  HINODE  2002 Bucuresti
DAMIAN RADU- THEODOR  HINODE  II  2001 Bucuresti
GUTA DAN  DOJO  III  2001 bucuresti
Calin Gabriel  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  2002 Prahova
         
CATEGORY F-TATE CHOKEN-JUNIORI I F – TATE CHOKEN        
Nume  Club  Loc  An  Judet
JARCALETE DELIA  DOJO  2003 bucuresti
LAMDES ISABELA ELENA  HIZASHI  II  2001 BUCURESTI
Ion Denisa Alexia  ACS GHEPARDO  III  2002 Bucuresti
COTIGĂ TINCUȚA ELENA  HINODE  III  2001 Bucuresti
         
CATEGORY M-TATE CHOKEN-JUNIORI I M – TATE CHOKEN        
Nume  Club  Loc  An  Judet
BALANICA ANDREI  HINODE  2002 Bucuresti
POPESCU ROBERT  DOJO  II  2004 bucuresti
GUTA DAN  DOJO  III  2001 bucuresti
FRUNZĂ VLADIMIR  HO VANG DAO  III  2002 Prahova
         
CATEGORY F-TATE KODACHI-JUNIORI I F – TATE KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
LAMDES ISABELA ELENA  HIZASHI  2001 BUCURESTI
COTIGĂ TINCUȚA ELENA  HINODE  II  2001 Bucuresti
JARCALETE DELIA  DOJO  III  2003 bucuresti
Ion Denisa Alexia  ACS GHEPARDO  III  2002 Bucuresti
         
CATEGORY M-TATE KODACHI-JUNIORI I M – TATE KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
BALANICA ANDREI  HINODE  2002 Bucuresti
FRUNZĂ VLADIMIR  HO VANG DAO  II  2002 Prahova
GUTA DAN  DOJO  III  2001 bucuresti
DAMIAN RADU- THEODOR  HINODE  III  2001 Bucuresti
         
CATEGORY M-TRADITIONAL-JUNIORI I M – TRADITIONAL        
Nume  Club  Loc  An  Judet
POPESCU ROBERT  DOJO  2004 bucuresti
BALANICA ANDREI  HINODE  II  2002 Bucuresti
GUTA DAN  DOJO  III  2001 bucuresti
DAMIAN RADU- THEODOR  HINODE  III  2001 Bucuresti
         
CATEGORY M-YARI-JUNIORI I M – YARI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
DAMIAN RADU- THEODOR  HINODE  2001 Bucuresti
GUTA DAN  DOJO  II  2001 bucuresti
POPESCU ROBERT  DOJO  III  2004 bucuresti
BALANICA ANDREI  HINODE  III  2002 Bucuresti
FEDERATIA ROMÂNĂ DE CHANBARA
         
CAMPIONAT NATIONAL DE CHANBARA
LOCALITATEA: IZVORANI
PERIOADA DESFĂSURĂRII:  9 martie 2019
PROBA DE CONCURS: choken katate, choken ryote, kihon dosa, kodachi, nito, nunchaku, tanto, tate choken, tate kodachi,
Grupe de varsta: Seniori (+18 ani)
         
Probe Individuale    
CATEGORY F-BO-SENIORI F – BO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
COTIGĂ TINCUȚA ELENA  HINODE  2001 Bucuresti
Niculae Silvia  HINODE  II  1997 Bucuresti
JARCALETE DELIA  DOJO  III  2003 Bucuresti
ANGHELENICI LAURA  DOJO  III  1998 Bucuresti
         
CATEGORY M-BO-SENIORI M – BO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Stan Iulian  ACS GHEPARDO  2000 Bucuresti
Olaru Adrian Constantin  Ho Long  II  1978 Bucuresti
FODAY ANDREI  DOJO  III  1998 Bucuresti
CIOAREC MARIUS  DOJO  III  1997 Bucuresti
         
CATEGORY F-CHOKEN KATATE-SENIORI F – CHOKEN KATATE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
ANGHELENICI LAURA  DOJO  1998 Bucuresti
VOICU MIRUNA GEORGIANA  HO VANG DAO  II  2000 Prahova
Marghescu Laura  CSCCE  III  1984 Mehedinti
DRAGAN ALEXANDRA  DOJO  III  1996 Bucuresti
         
CATEGORY M-CHOKEN KATATE-SENIORI M – CHOKEN KATATE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
FODAY ANDREI  DOJO  1998 Bucuresti
CIOAREC MARIUS  DOJO  II  1997 Bucuresti
Sturzu Constantin Silviu  ACS GHEPARDO  III  1996 Bucuresti
Olaru Adrian Constantin  Ho Long  III  1978 Bucuresti
         
CATEGORY F-CHOKEN RYOTE-SENIORI F – CHOKEN RYOTE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
ANGHELENICI LAURA  DOJO  1998 Bucuresti
VOICU MIRUNA GEORGIANA  HO VANG DAO  II  2000 Prahova
PANAIT ADRIANA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  1981 Prahova
DRAGAN ALEXANDRA  DOJO  III  1996 Bucuresti
         
CATEGORY M-CHOKEN RYOTE-SENIORI M – CHOKEN RYOTE        
Nume  Club  Loc  An  Judet
CIOAREC MARIUS  DOJO  1997 Bucuresti
Olaru Adrian Constantin  Ho Long  II  1978 Bucuresti
Sturzu Constantin Silviu  ACS GHEPARDO  III  1996 Bucuresti
FODAY ANDREI  DOJO  III  1998 Bucuresti
         
CATEGORY F-KIHON DOSA-SENIORI F – KIHON DOSA        
Nume  Club  Loc  An  Judet
ANGHELENICI LAURA  DOJO  1998 Bucuresti
Niculae Silvia  HINODE  II  1997 Bucuresti
VOICU MIRUNA GEORGIANA  HO VANG DAO  III  2000 Prahova
PANAIT ADRIANA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  1981 Prahova
         
CATEGORY M-KIHON DOSA-SENIORI M – KIHON DOSA        
Nume  Club  Loc  An  Judet
FODAY ANDREI  DOJO  1998 Bucuresti
Murgociu Sebastian Pavel  ACS GHEPARDO  II  2001 Bucuresti
Olaru Adrian Constantin  Ho Long  III  1978 Bucuresti
CIOAREC MARIUS  DOJO  III  1997 Bucuresti
         
CATEGORY F-KODACHI-SENIORI F – KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
DRAGAN ALEXANDRA  DOJO  1996 Bucuresti
ANGHELENICI LAURA  DOJO  II  1998 Bucuresti
VOICU MIRUNA GEORGIANA  HO VANG DAO  III  2000 Prahova
PANAIT ADRIANA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  1981 Prahova
         
CATEGORY M-KODACHI-SENIORI M – KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
FODAY ANDREI  DOJO  1998 Bucuresti
Murgociu Sebastian Pavel  ACS GHEPARDO  II  2001 Bucuresti
Olaru Adrian Constantin  Ho Long  III  1978 Bucuresti
CIOAREC MARIUS  DOJO  III  1997 Bucuresti
         
CATEGORY F-NITO-SENIORI F – NITO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
DRAGAN ALEXANDRA  DOJO  1996 Bucuresti
ANGHELENICI LAURA  DOJO  II  1998 Bucuresti
VOICU MIRUNA GEORGIANA  HO VANG DAO  III  2000 Prahova
Marghescu Laura  CSCCE  III  1984 Mehedinti
         
CATEGORY M-NITO-SENIORI M – NITO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
FODAY ANDREI  DOJO  1998 Bucuresti
CIOAREC MARIUS  DOJO  II  1997 Bucuresti
Rabigan Adrian Stefan  CSCCE  III  1977 Mehedinti
BĂLAN DRAGOŞ  HO VANG DAO  III  1978 Prahova
         
CATEGORY F-NUNCHAKU-SENIORI F – NUNCHAKU        
Nume  Club  Loc  An  Judet
DRAGAN ALEXANDRA  DOJO  1996 Bucuresti
VOICU MIRUNA GEORGIANA  HO VANG DAO  II  2000 Prahova
Niculae Silvia  HINODE  III  1997 Bucuresti
ANGHELENICI LAURA  DOJO  III  1998 Bucuresti
         
CATEGORY M-NUNCHAKU-SENIORI M – NUNCHAKU        
Nume  Club  Loc  An  Judet
CIOAREC MARIUS  DOJO  1997 Bucuresti
FODAY ANDREI  DOJO  II  1998 Bucuresti
Stan Iulian  ACS GHEPARDO  III  2000 Bucuresti
BĂLAN DRAGOŞ  HO VANG DAO  III  1978 Prahova
         
CATEGORY F-TANTO-SENIORI F – TANTO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
DRAGAN ALEXANDRA  DOJO  1996 Bucuresti
PANAIT ADRIANA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  II  1981 Prahova
VOICU MIRUNA GEORGIANA  HO VANG DAO  III  2000 Prahova
ANGHELENICI LAURA  DOJO  III  1998 Bucuresti
         
CATEGORY M-TANTO-SENIORI M – TANTO        
Nume  Club  Loc  An  Judet
FODAY ANDREI  DOJO  1998 Bucuresti
Stan Iulian  ACS GHEPARDO  II  2000 Bucuresti
Sturzu Constantin Silviu  ACS GHEPARDO  III  1996 Bucuresti
Ghita Mihai Vladut  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  1997 Prahova
         
CATEGORY F-TATE CHOKEN-SENIORI F – TATE CHOKEN        
Nume  Club  Loc  An  Judet
ANGHELENICI LAURA  DOJO  1998 Bucuresti
DRAGAN ALEXANDRA  DOJO  II  1996 Bucuresti
VOICU MIRUNA GEORGIANA  HO VANG DAO  III  2000 Prahova
PANAIT ADRIANA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  1981 Prahova
         
CATEGORY M-TATE CHOKEN-SENIORI M – TATE CHOKEN        
Nume  Club  Loc  An  Judet
FODAY ANDREI  DOJO  1998 Bucuresti
CIOAREC MARIUS  DOJO  II  1997 Bucuresti
Stan Iulian  ACS GHEPARDO  III  2000 Bucuresti
Ghita Mihai Vladut  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  1997 Prahova
         
CATEGORY F-TATE KODACHI-SENIORI F – TATE KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
DRAGAN ALEXANDRA  DOJO  1996 Bucuresti
ANGHELENICI LAURA  DOJO  II  1998 Bucuresti
VOICU MIRUNA GEORGIANA  HO VANG DAO  III  2000 Prahova
PANAIT ADRIANA  Asociatia Club Sportiv Ambitia Madalin  III  1981 Prahova
         
CATEGORY M-TATE KODACHI-SENIORI M – TATE KODACHI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
CIOAREC MARIUS  DOJO  1997 Bucuresti
FODAY ANDREI  DOJO  II  1998 Bucuresti
Rabigan Adrian Stefan  CSCCE  III  1977 Mehedinti
BĂLAN DRAGOŞ  HO VANG DAO  III  1978 Prahova
         
CATEGORY F-TRADITIONAL-SENIORI F – TRADITIONAL        
Nume  Club  Loc  An  Judet
VOICU MIRUNA GEORGIANA  HO VANG DAO  2000 Prahova
Niculae Silvia  HINODE  II  1997 Bucuresti
DRAGAN ALEXANDRA  DOJO  III  1996 Bucuresti
ANGHELENICI LAURA  DOJO  III  1998 Bucuresti
         
CATEGORY M-TRADITIONAL-SENIORI M – TRADITIONAL        
Nume  Club  Loc  An  Judet
CIOAREC MARIUS  DOJO  1997 Bucuresti
FODAY ANDREI  DOJO  II  1998 Bucuresti
Sturzu Constantin Silviu  ACS GHEPARDO  III  1996 Bucuresti
BĂLAN DRAGOŞ  HO VANG DAO  III  1978 Prahova
         
CATEGORY F-YARI-SENIORI F – YARI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
Niculae Silvia  HINODE  1997 Bucuresti
COTIGĂ TINCUȚA ELENA  HINODE  II  2001 Bucuresti
JARCALETE DELIA  DOJO  III  2003 Bucuresti
ANGHELENICI LAURA  DOJO  III  1998 Bucuresti
         
CATEGORY M-YARI-SENIORI M – YARI        
Nume  Club  Loc  An  Judet
FODAY ANDREI  DOJO  1998 Bucuresti
Sturzu Constantin Silviu  ACS GHEPARDO  II  1996 Bucuresti
Olaru Adrian Constantin  Ho Long  III  1978 Bucuresti
CIOAREC MARIUS  DOJO  III  1997 Bucuresti

2. Cupa Micul Samurai, 9 martie 2019, Complexul Olimpic Izvorani.